World Music - Malý průvodce světem world music

Open Air Music Festival - Trutnov / Česká republika

12.03.2010 | Legendární rockový festival organizovaný Martinem Věchetem. jehož historie započala v 80. letech. Patří mezi nejvýznamnější akce svého druhu v Čechách. Pro jeho undergroundové a nekomerční zaměření se mu přezdívá Východočeský Woodstock. Rocková a undergroundová hegemonie je však v posledních letech nabourávána dramaturgickou pestrostí beroucí v úvahu jak taneční scénu tak především world music. V tomto směru čeká trutnovský festival slibná budoucnost.


Charakter: Jeho historie započala v 80. letech. Patří mezi nejvýznamnější akce svého druhu v Čechách. Pro jeho undergroundové a nekomerční zaměření se mu přezdívá Východočeský Woodstock. Rocková a undergroundová hegemonie je však v posledních letech nabourávána dramaturgickou pestrostí beroucí v úvahu jak taneční scénu tak především world music. V tomto směru čeká trutnovský festival slibná budoucnost.

Datum konání : druhá polovina srpna

Místo konání : areál Na Bojišti a jeho okolí; čtyři scény

Prostředí : přírodní amfiteátr s okolními loukami a lesíkem při hlavní silnici z Hradce Králové; deset minut chůze do centra města.

Ubytování : lze využít místní hotely a ubytovny nebo festivalový kemp.


WWW odkaz

Články patřící k tomuto festivalu:

K tomuto festivalu zatím nepatří žádné články.

Zpět